logo

Ürünlerimiz

TSE, ISO 9001 ve OHSAS kalite belgeleriyle ayrıcalığı yakalamış, tasarım, imalat, uygulama ve montaj hizmetleriyle de “geçmişiyle gururlu, geleceği ile güvenli” olduğunu kanıtlamış önder kuruluş.

Totem

Firmanızı yükseklere taşımak için çevre yollardan görünebilecek şekilde konumlandırılmış toteminizi, usta eller tarafından iyi bir işçilik ve kalite ile üretiyor ve montajını yapıyoruz. Alüminyum, kutu harf, kompozit, krom, vinil germe vb. malzemelerden ışıklı veya ışıksız olarak, deneyimli tasarım ekibimiz tarafından dizayn edilen toteminizi aklınızda şüpheye yer bırakmayacak şekilde tam zamanında teslim ediyoruz.

Cephe

Şirket ya da firmanızın binasını kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde kaplıyoruz. Güzelliğin göreceli olamayacağı kadar sade ve şık bir tasarımla sizi istediğiniz ofis, atölye veya plazanıza kavuşturuyoruz. İnşaat bölümümüzdeki deneyimli mimarlarımız sayesinde her ihtiyacınıza cevap verecek projeler hazırlayıp beğeninize sunuyoruz.

Tabela

İlk intibanın önemini vurgulamak için firmanızın yüzü olan tabelanızı, dikkat çekecek, ilgi uyandıracak biçimde tasarlayıp, uygun malzeme ve düzgün bir işçiliğin ardından güvenilir bir şekilde montajlıyoruz. Aklınızdaki ya da hayalinizdeki tabelayı bilgisayar ortamında 3D olarak dizayn edip kullanılacak malzeme hakkında size bilgi ve tavsiye veriyoruz.

Stant

Dışmekandaki titiz işçiliğimizi içmekanda da aynı titizlik ve özenle, profesyonel ekiplerimiz sayesinde sürdürüyoruz. AVMler, bina girişleri, koridorları, çalışma odaları gibi çeşitli mekanlara Önder Reklam kalitesi ar-ge ekibi ile farklı bir bakış açısı getiriyoruz

Arac Giydirme

Firmanızın yollardaki yüzü olan araçlarınızı özel (cast) araç folyosu kullanarak giydiriyoruz. Tasarımı firmanızı yansıtacak şekilde dizayn edip, 1440 dpi baskı kalitesine sahip makinelerimizde bastıktan sonra profesyonel ekibimiz sayesinde herhangi bir kavlama, kabarma yırtılma olmayacak şekilde dış etkenlere (soğuk, gübeş ışığı, rüzgar vb.) dayanıklı bir şekilde uyguluyoruz

Giriş Takları, Bayrak Direkleri, Panolar

Kaliteli malzeme ve işçilik ile müşterilerimize giriş takları, bayrak direkleri, köprü panoları hizmeti veriyoruz.

Halı Stantları

Uzman kadromuz sayesinde her ihtiyacınıza cevap verecek halı stantları hazırlayp beğeninize sunuyoruz.

Kutu Harf

Kaliteli malzeme ve işçilik ile müşterilerimize en kaliteli kutu harf çözümlerini sunuyouz