logo

Hakkımızda

Hakkımızda

ÖNDER REKLAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Vizyonumuz

ÖNDER REKLAM; başta Ankara olmak üzere Türkiye geneli, Asya ve Avrupa ülkelerinde gerçekleştirmiş olduğu projelerdeki kaliteli ve başarılı işleri, teknolojik ekipmanları ve profesyonel kadrosuyla adımızdan da anlaşılacağı gibi sektöründe her zaman önder bir kuruluş olmuş ve olmayada devam edecektir

Misyonumuz

ÖNDER REKLAM her zaman yenilikçi ileriye dönük bir firma olmayı kendine ilke edinmiştir. Bu doğrultuda sektördeki gelişmeleri, yenilikleri, teknolojileri ve ürünleri takip ve tedarik etmekle birlikte müşterilerinin kaliteli işlere en hızlı şekilde ulşamlarını, iş teslimindeki memnuniyetlerini yüksek kılmayı hedeflemektedir. Ayrıca çevreye duyarlı yerli ve yabancı ürünleri şekillendirerek kaliteyi hedeflemektedir

Kalite Politikamız

Firmamız gerek yönetim, gerek tasarım ve gerekse imalat birimleri olmak üzere müşterinin isteği doğrultusunda yapılacak, kalite bilincine sahip çalışanlarımızla ışıklı- ışıksız tabela sistemleri, Led Display ekranlar, akaryakıt istasyonları, dış cephe giydirmeleri, ve kurumsal tanıtım hizmetlerini gerçekleştirmeyi sürekli gelişme ve yenilikçilik adına gerekli yatırımları yapmayı ve müşteri memnuniyetini sağlayarak sektöründe önder bir kuruluş olmayı mevcut yasa ve mevzuatlara uymayı amaç edindik.

Tesisler ve Ekip

Fabrikamız bir ana bina içerisinde 1000 m² yönetim ve 4000 m² üretim olmak üzere toplam 5000 m² kapalı alanda 2 bölüm olarak faaliyet göstermektedir.

Yönetim katı, sekreterya, müdüriyetler, muhasebe, ar-ge, kurumsal takip, tasarım ve 200 m² showroomu ile;

Üretim bölümü dijital baskı, router, folyo uygulama, alüminyum, kompozit, sac metal atölyeleri, plexiglas, press, büküm, elektrostatik ve yaş boya konvörlü atölyelerinden oluşmaktadır. Firmamızda sektörde kullanılmakta olan en son teknoloji ürünü makinalar ve ekipmanları kullanılmaktadır.